השכרת שולחנות

דף הבית >> ציוד לאירועים >> השכרת שולחנות
שולחן בר לבן  110/60/50
שולחן בית קפה עץ טבעי 60/60
שולחן 10 מקומות 60/200
שולחן ישיבה 8 מקומות 120/120
שולחן 7 מקומות עגול קוטר 120  
שולחן זולה דמוי ארגז עתיק
שולחן הגשה/ מזנון 160/80 שחור בוצר עץ
עגלת הגשה/ מזנון עתיק 180/90
מזנון הגשה 160/80 דמוי מגירה
שולחן זולה-
מידות 60/40 
שולחן פיקניק מתקפל 180/80
עמדת בר מתקפלת- 
גובה 110 רוחב דלפק 120
שולחן בית קפה קלסי
שולחן בית קפה- עץ טבעי מתכת צבעוני
מזנון הגשה משולב גשר 120/80 בוצר 


כל אירוע מבוסס על הפרטים הקטנים. אם אתם מעוניינים לקיים את האירוע או את המסיבה שלכם במקום לא סטנדרטי, סביר להניח שאתם זקוקים למגוון שירותים שישלימו את התמונה כדי ליצור אירוע מושלם שכל האורחים יוכלו ליהנות ולהתרשם ממנו.

לכל אירוע שהוא, יש צורך בהשכרת שולחנות וכיסאות בהם יוכלו האורחים לעשות שימוש. בין אם מדובר באירוע חברה רשמי בו יש צורך בהרבה כסאות פלסטיק שישמו לישיבה מול במה ובין אם מדובר במסיבה על החוף בה יש צורך בכריות ופופים, השולחנות והכסאות הינם חיוניים להצלחתו של כל אירוע. חשוב מאוד שלא להתפשר על האיכות שלהם- השולחנות והכסאות שתבחרו צריכים להיות עמידים ואיכותיים, כך שהם יוכלו לעמוד גם בעומסים גדולים ולשרת את האורחים במהלך האירוע כולו.

 


השכרת ציוד לכל האירוע


חברת הפיהיפו מספקת מגוון רחב של שולחנות וכסאות להשכרה, מכל הסוגים, בכל הגדלים ובכל כמות שהיא. זה כלל לא משנה אם מדובר באירוע אינטימי או באירוע חברה גדול ורב משתתפים- בהפיהיפו תוכלו למצוא את הפתרון המתאים, בהתאם לצרכים שלכם ולתקציב העומד לרשותכם.

בנוסף לכך, מספקת החברה גם מגוון שירותים של השכרת ציוד לאירועים שיוכלו להפוך את האירוע שלכם למושלם, כמו דוכני מזון, מערכות הגברה ותאורה, מבחר אטרקציות ועוד ועוד. אם אתם מעוניינים לשדרג את האירוע שלכם וליהנות ממוצרי ההשכרה האיכותיים ביותר לאירועים מכל הסוגים, צרו קשר עוד היום עם הפיהיפו.


 

בניית אתרים - ג'ינט פיתוח