מסכים להקרנה

דף הבית >> ציוד לאירועים >> מסכים להקרנה
השכרת ציוד הקרנה | הקרנת מצגת
 
במידה והכנתם מצגת ואתם מעוניינים להקרין אותה באירוע משפחתי או באירוע עסקי יש צורך ב השכרת ציוד הקרנה שיאפשר לכם להציג ולהשמיע את המצגת לקהל המשתתפים באירוע. אנו מתמחים בהשכרת ציוד הקרנה לאירועים קטנים וגדולים ומספקים פיתרונות השכרת ציוד הקרנה לכל מטרה.
 
השכרת ציוד הקרנה מה זה כולל ?  
 
השכרת מקרן– אחד המרכיבים הבסיסיים ביותר בהשכרת ציוד הקרנה, המקרן מתחבר אל המחשב הנייד שלכם ומאפשר הגדלת התמונה היוצאת מן המחשב על גבי מסך החל מ.1.80 (גודל מסך זה מתאים לאירוע של כ-30 עד כ-80 משתתפים) כך כל המשתתפים באירוע יוכלו לצפות במסך וליהנות מתמונה גדולה ואיכותית. השכרת המקרן כוללת כבל חיבור למחשב וחיבור סאונד.
 
השכרת מסך - לאירועים קטנים מספיק בדרך כלל מסך בגודל של כ-1.80 - 2.00 , לאירועים רבי משתתפים יש צורך בהשכרת בפריסה של מספר מסכים
 
השכרת הגברה – מקרנים לרוב מכילים רמקולים חלשים מאוד שאינם בעלי עוצמה מספקת. על מנת שהמשתתפים באירוע יוכלו לשמוע את הסאונד של המצגת בעוצמה עליכם לשכור גם הגברה. כמובן שאין צורך בהשכרת מערכת הגברה יקרה או מורכבת ובמקרה זה השכרת בידורית תוכל לספק פיתרון מצוין גם להשמעת הסאונד של המצגת ואף תאפשר לכם לדבר במקביל במיקרופון וגם להשמיע מוסיקת רקע בהמשך האירוע.
 
ניתן להשכיר את הציוד לתפעול עצמי או בתפעול אייש צוות מקצועי שלנו.
השכרת מקרן מצגות/ סרטים/ קריוקי
השכרת מסך לד 42 אינץ
השכרת מסך לד 32 אינץ
ממיר הקרנה ל-4 מסכי לד
ממיר הקרנה ל-2 מסכי לד
השכרת מסך מקרן 200/180
 
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח